Telesur Scholen Futsal competitie 2017

Uitslagen Telesur Scholen Futsal competitie zondag 26 februari 2017:
Kl Wedstrijd Uitslag
JU21 STS 1 – ADEK 8-3
JU21 STS 2 – A.A.H.A. 8-4
JU21 MGJ POOL – GEORGE A SIN 5-2
JU21 STS 4 – HAVO III 4-3
JU21 EWALD P. MEYER LYCEUM – LBGO NIEUWE DOMINEESTRAAT 0-1
JU21 LBO-A LACHMONSTRAAT – STS 3 6-5
JU21 NATIN – IMEAO-2 10-6
JU21 SINT PASCHALIS – IMEAO-1-B 4-5, na
penalties
JU21 IMEAO-3 – IMEAO-4 5-6
JU21 THEODOOR JUDA – SCHOLEN GEMEENSCHAP KWATTA 6-1



Uitslagen Telesur Scholen Futsal competitie zaterdag 25 februari 2017:
Kl Wedstrijd Uitslag
JU17E LBO BEEKHUIZEN – MR.DR.J.C.DE MIRANDA LYCEUM 2-9
JU14 STS 4 – A.A.H.A. 1-0
JU14 DENNERT – STS 2 2-1
MU21 IMEAO-3 – SCHOLEN GEMEENSCHAP MAHO  
  Scholen Gemeenschap Maho niet verschenen.  
MU21 EWALD P. MEYER LYCEUM – STS 1 2-3
MU21 GEORGE A SIN – STS 2 7-4
JU17E MULO KERKLAAN – GEORGE A SIN 2-3
JU17D DENNERT – MARIE LE FEVRE  
  Marie Le Fevre niet verschenen.  
JU17D MULO FLORA – A.A.H.A. 9-7
JU21 HAVO II – W.S.R. RITFELD 3-5
JU21 VOJ KOEWARASAN – IMEAO-1-A 5-7



Uitslagen Telesur Scholen Futsal competitie zondag 19 februari 2017:
Kl Wedstrijd Uitslag
JU17F HENDRIK – R.D. SIMONS 4-2
JU17G MULO PARANAM – SINT PASCHALIS 3-10
JU21B STS 2 – ADEK 4-1
JU21D STS 4 – GEORGE A SIN 2-2
JU21D HAVO II – KOENDERS 6-5
JU21C H. HASSANKHAN SCHOLENGEMEENSCHAP – MR.DR.J.C.DE MIRANDA LYCEUM 1-12
JU21J SCHOLENGEMEENSCHAP TAMANREDJO – THEODOOR JUDA 1-4
JU21K VOJ KOEWARASAN – W.S.R. RITFELD 4-6



Uitslagen Telesur Scholen Futsal competitie zaterdag 18 februari 2017:
Kl Wedstrijd Uitslag
JU14 STS 4 – DENNERT 0-3
JU14 A.A.H.A. – STS 2 4-4
MU21 SCHOLEN GEMEENSCHAP MAHO – EWALD P. MEYER LYCEUM 0-4
MU21 IMEAO-1 – STS 2 6-2
MU21 STS 1 – GEORGE A SIN 4-1
JU17A STS 2 – A.R. LEEUWIN 5-1
JU17A AD FONTES LYCEUM – C.R. FROWEIN  
  Fontes Lyceum niet verschenen.  
JU17B STS 4 – A.T. CALOR 6-1
JU17B CHRISTUS KONING – SALVATOR 1-4
JU17C VOJ KOEWARASAN – LBO-A LACHMONSTRAAT 8-5
JU17C SCHOLEN GEMEENSCHAP KWATTA – SYPESTEYN 1-1
JU21H SMO MIDDAG – IMEAO-2 2-15
JU21I R.D. SIMONS – SCHOLEN GEMEENSCHAP KWATTA 1-4
JU21I SMO OCHTEND – IMEAO-3 2-5
JU21A STS 1 – A.A.H.A 3-2
JU21A A.T. CALOR – SPI 3-5
JU21B AMS – C.R. FROWEIN 3-2



Uitslagen Telesur Scholen Futsal competitie zondag 12 februari 2017:
Kl Wedstrijd Uitslag
JU17E MULO KERKLAAN – LBO BEEKHUIZEN 4-5
JU21D STS 4 – HAVO II 2-1
JU21E STS 3 – CHRISTELIJK HAVO 8-1
JU21E EWALD P. MEYER LYCEUM – IMEAO-5 MAGENTA 1-1
JU21F LBO-A LACHMONSTRAAT – IMEAO-1-A 6-6
JU21F L.B.O. LATOUR – LBGO NIEUWE DOMINEESTRAAT 6-6
JU21G NATIN – IMEAO-1-B 6-1
JU21G MARIE LE FEVRE – MGJ POOL  
  Wedstrijd niet doorgegaan.  
JU21H SCHOLEN GEMEENSCHAP MAHO – SINT PASCHALIS 2-16



Uitslagen Telesur Scholen Futsal competitie zaterdag 11 februari 2017:
Kl Wedstrijd Uitslag
MU21 STS 1 – STS 2 9-3
MU21 EWALD P. MEYER LYCEUM – IMEAO-3 3-5
MU21 GEORGE A SIN – IMEAO-1 1-0
JU17E GEORGE A SIN – MR.DR.J.C.DE MIRANDA LYCEUM 3-10
JU17B STS 4 – CHRISTUS KONING 3-2
JU17C LBO-A LACHMONSTRAAT – SYPESTEYN 5-8
JU17C VOJ KOEWARASAN – SCHOLEN GEMEENSCHAP KWATTA 4-1
JU17D A.A.H.A. – MARIE LE FEVRE 11-1
JU17D MULO FLORA – DENNERT 4-0
JU17B A.T. CALOR – SALVATOR 2-1
JU21I IMEAO-3 – SCHOLEN GEMEENSCHAP KWATTA 9-2
JU21I SMO OCHTEND – R.D. SIMONS 5-4
JU21A A.A.H.A. – SPI 6-5
JU21A STS 1 – A.T. CALOR 16-0
JU21B ADEK – C.R. FROWEIN 2-1
JU21B STS 2 – AMS 4-3
JU21D GEORGE A SIN – KOENDERS 8-6



Uitslagen Telesur Scholen Futsal competitie zondag 05 februari 2017:
Kl Wedstrijd Uitslag
MU21 IMEAO-3 – GEORGE A SIN 6-0
MU21 IMEAO-1 – SCHOLEN GEMEENSCHAP MAHO 6-0
JU17A A.R. LEEUWIN – C.R. FROWEIN 6-4
JU17A STS 2 – AD FONTES LYCEUM 12-0
JU21G IMEAO-1-B – MGJ POOL 2-2
JU21G NATIN – MARIE LE FEVRE 14-0
JU21H IMEAO-2 – SINT PASCHALIS 2-2
JU21H SMO MIDDAG – SCHOLEN GEMEENSCHAP MAHO 2-2
JU21E CHRISTELIJK HAVO – IMEAO-5 MAGENTA 2-5



Uitslagen Telesur Scholen Futsal competitie zaterdag 04 februari 2017:
Kl Wedstrijd Uitslag
JU14 STS 2 – STS 4 3-1
MU21 STS 2 – EWALD P. MEYER LYCEUM 1-7
JU17F EWALD P. MEYER LYCEUM – R.D. SIMONS 7-3
JU17G MGR. WULFINGH – SINT PASCHALIS 6-2
JU21C HAVO III – MR.DR.J.C.DE MIRANDA LYCEUM 6-7
JU21D KOENDERS – STS 4 1-2
JU21K SYPESTEYN – W.S.R. RITFELD 5-2
JU21F LBO-A LACHMONSTRAAT – L.B.O. LATOUR 5-3
JU21E STS 3 – EWALD P. MEYER LYCEUM 2-4
JU21J IMEAO-4 – THEODOOR JUDA 3-5
JU21F IMEAO-1-A – LBGO NIEUWE DOMINEESTRAAT 4-5



Uitslagen Telesur Scholen Futsal competitie zondag 29 januari 2017:
Kl Wedstrijd Uitslag
JU17B SALVATOR – STS 4 2-3
JU17C SYPESTEYN – VOJ KOEWARASAN 2-2
JU17D MARIE LE FEVRE – MULO FLORA 3-12
JU17E MR.DR.J.C.DE MIRANDA LYCEUM – MULO KERKLAAN 4-1
JU21K SYPESTEYN – VOJ KOEWARASAN 1-6
JU21B C.R. FROWEIN – STS 2 2-5
JU21J IMEAO-4 – SCHOLENGEMEENSCHAP TAMANREDJO 4-3
JU21A SPI – STS 1 2-11



Uitslagen Telesur Scholen Futsal competitie zaterdag 28 januari 2017:
Kl Wedstrijd Uitslag
JU14 A.A.H.A. – DENNERT 0-5
JU14 MGR. WULFINGH – STS 2  
  Wulfingh niet verschenen  
MU21 EWALD P. MEYER LYCEUM – GEORGE A SIN 3-3
MU21 IMEAO-1 – IMEAO-3 5-7
MU21 SCHOLEN GEMEENSCHAP MAHO – STS 1 1-12
JU17G MGR. WULFINGH – MULO PARANAM 13-0
JU17F EWALD P. MEYER LYCEUM – HENDRIK 0-7
JU17A C.R. FROWEIN – STS 2 1-6



Uitslagen Telesur Scholen Futsal competitie zondag 22 januari 2017:
Kl Wedstrijd Uitslag
JU17C LBO-A LACHMONSTRAAT – SG KWATTA 3-5
JU17D A.A.H.A. – DENNERT 3-2
JU17E GEORGE A SIN – LBO BEEKHUIZEN 8-0
JU21H SINT PASCHALIS – SMO MIDDAG 8-2
JU21I IMEAO-3 – R.D. SIMONS 8-3
JU21I SG KWATTA – SMO OCHTEND 3-2
JU21H IMEAO-2 – SG MAHO 8-1
JU21G IMEAO-1-B – MARIE LE FEVRE 6-0
JU21G MGJ POOL – NATIN 7-8



Uitslagen Telesur Scholen Futsal competitie zaterdag 21 januari 2017:
Kl Wedstrijd Uitslag
JU17A A.R. LEEUWIN – AD FONTES LYCEUM 7-3
JU17B A.T. CALOR – CHRISTUS KONING 4-3
JU21A A.A.H.A. – A.T. CALOR 5-4
JU21B ADEK – AMS 4-3
JU21C HAVO III – HASSANKHAN SG 4-2
JU21D GEORGE A SIN – HAVO II 4-4
JU21E CHRISTELIJK HAVO – EWALD P. MEYER LYCEUM 0-7
JU21E IMEAO-5 MAGENTA – STS 3 2-8
JU21F LBGO NIEUWE DOMINEESTRAAT – LBO-A LACHMONSTRAAT 2-3
JU21F IMEAO-1-A – L.B.O. LATOUR 9-2