Uitslagen SZVB Regulierecompetitie zondag 20 mei 2018

Kl Wedstrijd Uitslag
TWEEDE FC CALLWEE – ZV ZWALUW ’96  2 3 – 7
 Topscoorders: Letnom Leroy, Plet Marcelinho van ZV Zwaluw ’96 2 met 2 doelpunten.
TWEEDE PARKEERBOYS – GOFAVO  7 – 5
Topscoorder: Hoever Archero van Parkeerboys met 4 doelpunten.
TWEEDE BVN – FC CASTILLA  2 – 2
TWEEDE ZV TIROTET – SV KABEL BOYZ 3 – 4
Topscoorder: Linger Dwean van ZV Tirotet met 3 doelpunten.
TWEEDE SC SCORPIO – ZV ALL STARS 2 5 – 1
Topscoorders: Fleur Kenridge, Vola Jason van SC Scorpio met 2 doelpunten.
EERSTE DJOGO 2000 – ZVV KISMET 5 – 4
Topscoorder: Remak Mitchel van Djogo 2000 met 3 doelpunten.
EERSTE ZV CHAPE – STYX MN CAR CENTER 4 – 12
Topscoorders: Doesburg Nazario, Jomena Romeo en Kommies Kidcher van Styx MN en Ida Ronald van ZV Chape met 2 doelpunten.
Lees meer

Uitslagen SZVB Reguliere & Bedrijvencompetitie Zaterdag 19 mei 2018

Kl Wedstrijd Uitslag
TWEEDE SV BRODAS – ZV ZWALUWTJES 13 – 0
Topscoorders: Amelo Darl, Graaven Quincy van SV Brodas met 3 doelpunten.
EERSTE FCB 2 – STIBULA 4 – 0
EERSTE TEAM ONE – FUTSAL CLUB GIOAN  2 – 8
Topscoorder: Rotsburg Giovanni van Futsal Club Gioan met 3 doelpunten.
EERSTE FC PRO-BINTANG LAIR – SV ORKAAN 5 – 1
BEDRIJVEN SLM – SWM 2 – 8
SWM wint met 13 – 7 van SLM en gaat naar de finale
Topscoorder: Asanniman Melvin van SWM met 2 doelpunten.
BEDRIJVEN TELENAMIC – TELESUR 3 – 3
Telesur wint met 13 – 5 van Telenamic en gaat naar de finale.
Topscoorder: Aside Jayan van Telenamic met 2 doelpunten.

 

Lees meer

Uitslagen SZVB Regulierecompetitie donderdag 17 mei 2018

Kl Wedstrijd Uitslag
EERSTE ULTIMATE 17 – ZV BOMBEL 2 – 7
Topscoorder: Aside Jayan, Ford Jermain van ZV Bombel met 2 doelpunten.
HOOFD ZV ALL STARS – THE LIONS 4 – 4
Topscoorders: Zandveld Selassie van ZV All Stars en Stekkel Romano, Wall Giovanny van The Lions met 2 doepunten.
 HOOFD ZV ZWALUW ’96 – ZV MENGAO 7 – 9
Topscoorder: Jurmen Vallei van ZV Mengao met 4 doelpunten.
Lees meer

Uitslagen SZVB Reguliere competitie zondag 13 mei 2018

Kl Wedstrijd Uitslag
TWEEDE ZV ZWALUW ’96  2  – FC FIRE FIGHTERS 3 – 4
Topscoorder: Brondenstein Orfeo van FC Fire Fighters met 2 doelpunten.
TWEEDE FC CALLWEE – GOFAVO 6 – 4
Topscoorders: Kemper Reguillio van FC Callwee met 4 doelpunten.
TWEEDE BVN – SV KABEL BOYZ 6 – 6
Topscoorder: Lachman Rinesh van SV Kabel Boyz met 3 doelpunten.
EERSTE ZV CHAPE – FUTSAL CLUB GIOAN 1 – 9
Topscoorder: Salmo Savero van Futsal Club Gioan met 3 doelpunten.
EERSTE STYX MN CAR CENTER – DJOGO 2000 5 – 7
Topscoorder: Remak Mitchell van Djogo 2000 met 3 doelpunten.
HOOFD ZV PALO – ZV INTER BOM 3 – 6
Topscoorders: Watchman Arrigo van ZV Palo en Pengel Iveraldo van ZV Inter Jakin met 2 doelpunten.
HOOFD ZV ALL STARS – ZV MENGAO 9 – 5
Topscoorder: Alphons Gelton van ZV...
Lees meer

Uitslagen SZVB Reguliere competitie & Bedrijven Play-offs Vrijdag 11 mei & Zaterdag 12 mei 2018

Uitslagen Vrijdag 11 mei 2018:

Kl Wedstrijd Uitslag
TWEEDE ZV TIROTET – SV BRODAS 2 – 15
Topscoorder: Krimbo Stef van SV Brodas met 4 doelpunten.
TWEEDE ZV ZWALUWTJES – SC SCORPIO 2 – 7
Topscoorders: Biharie Umesh en Fleur Kenridge van SC Scorpio met 2 doelpunten.
BEDRIJVEN SWM – SLM 5 – 5
Topscoorder: Singodikromo Charel van SWM met 3 doelpunten.
BEDRIJVEN TELESUR – TELENAMIC 10 – 2
Topscoorders: Adams Ike en Diporedjo Bruce van Telesur met 4 doelpunten.

Uitslagen Zaterdag 12 mei 2018:

Kl Wedstrijd Uitslag
TWEEDE PARKEERBOYS – ZV ALL STARS 2 4 – 4
Topscoorder: Esajas Murgillio van Parkeerboys met 2 doelpunten.
EERSTE ZV BOMBEL – TEAM ONE 1 – 0
EERSTE ULTIMATE 17 – FC PRO-BINTANG LAIR 2 – 6
Topscoorder: Overman Lorenzo van FC Pro-Bintang Lair...
Lees meer