Wedstrijdschema Coca-Cola Scholencompetitie Maart 2019

Wedstrijdprogramma Coca-Cola Scholencompetitie Maart 2019

Lees meer

Uitslagen Coca-Cola Scholencompetitie Zondag 24 februari 2019

JU17A VOJ KOEWARASAN – MULO HOCKEY 2 – 3
JU17A WIM BOSVERSCHUUR – STS 1 5 – 1
JU17B LBO WITSANTI – AD FONTES LYCEUM 2 – 3
JU17B GEORGE ASIN – GRAAF VAN ZINZENSDORF 2 – 5
JU20G H.J. HEILBRON – LBO LACHMONSTRAAT 3 – 6
JU20G IMEAO 6 – VOJ KOEWARASAN 3 – 1
JU20H IMEAO 3 – SG TAMAREDJO 1 – 4
JU20H SG KWATTA – STS 1 1 – 4
JU20A GEORGE ASIN – IMEAO 5 3 – 0
JU20A IMEAO 2 – VWO 4 2 – 1
Lees meer

Uitslagen Coca-Cola Scholencompetitie Zaterdag 23 februari 2019

Kl Wedstrijd Uitslag
MU21 SINT PASCHALIS – HAVO 1 2 – 5
MU21 VWO 4 – CHRISTUS KONING 2 – 3
MU21 IMEAO 1 – SG KWATTA 6 – 0
MU21 CR FROWEIN – LBO WITSANTI 0 – 3
JU14 SINT PASCHALIS – HERMAN JOZEFZOON 11 – 2
JU14 SALVATOR – AD FONTES LYCEUM 0 – 5
JU14 STS 2 – CR FROWEIN 7 – 1
JU17C VWO 4 – A.T. CALOR 3 – 1
JU17C LBO LACHMONSTRAAT – SINT PASCHALIS 5 – 6
JU17D SINT LOUISESCHOOL – SALVATOR 0 -14
JU17D W.R.S. RITFELD – J.E. DENNERT 9 – 4
JU20E MULO LATOUR 1 – SPI 9 – 1
JU20B HAVO 3 – STS 2 0 – 10
JU20F A.T. CALOR – MULO HOCKEY 3 – 4
JU20F ADEK – HAVO 2 2 – 5
JU20B C.V. SYPESTEIN – E.P. MEYER LYCEUM 2 4 – 7
JU20E C.R. FROWEIN – HAVO 1 5 – 4
Lees meer

Tussentijdse Inschrijfperiode Coca-Cola Scholencompetitie 2019

Op donderdag 28 februari 2019 worden de scholen in de gelegenheid gesteld om gebruik te maken van de tussentijdse inschrijfperiode.

Van 19:00u – 20:00u kan men terecht in de bestuurskamer van de SZVB in het Anthony Nesty Sporthal. De wijzigingen worden doorgevoerd na de algemene ronde.

Onderstaand mutatieformulier moet volledig ingeleverd zijn om de wijzigingen door te kunnen voeren.

Tussentijdse Inschrijfformulier Coca-Cola Scholencompetitie 2019

 

Lees meer

Uitslagen Coca-Cola Scholencompetitie Zondag 17 Februari 2019

Kl Wedstrijd Uitslag
JU14 AD FONTES LYCEUM – STS 2 2 – 4
JU14 SINT PASCHALIS – C.R. FROWEIN 9 – 3
JU14 HERMAN JOZEFZOON – A.A.H.A. 3 – 8
JU17C A.T. CALOR – LBO LACHMONSTRAAT 2 – 4
JU17C SINT PASCHALIS – A.A.H.A. 16 – 0
JU17D SINT LOUISESCHOOL – C.R. FROWEIN 3 – 8
JU17D W.R.S. RITFELD – SALVATOR 3 – 5
JU20D LBO WITSANTI – IMEAO 4 0 – 8
JU20C AMS – THEODOOR JUDA 0 – 6
JU20C LBO NIEUWE DOMINEESTRAAT – STS 4 3 – 2
JU20G H.J. HEILBRON – LBO BEEKHUIZEN 14 – 1
JU20G IMEAO 6 – LBO LACHMONSTRAAT 3 – 3
JU20H IMEAO 3 – MULO FLORA 5 – 3
JU20H SCHOLENGEMEENSCHAP KWATTA – SCHOLENGEMEENSCHAP TAMAREDJO 2 – 5
Lees meer