Hoofdklasse

Uitslagen

Dinsdag, 01 november 2016

18:30 uur
SV PENTAGON
THE LIONS
3
:
5
19:45 uur
Z.V. ZWALUW ’96
ALL STARS P&D GROUP
4
:
2

Donderdag, 27 oktober 2016

18:15 uur
ALL STARS P&D GROUP
LENGTE BOYS
11
:
4
19:30 uur
Z.V. ZWALUW ´96
ZV. MENGAO
1
:
9
21:00 uur
STYX THE KULDIPSINGH GROUP
SV KABEL BOYZ LUNA GROUP
10
:
6

Zondag, 23 oktober 2016

17:00 uur
SV PENTAGON
LENGTE BOYS
6
:
2
18:15 uur
SV KABEL BOYZ LUNA GROUP
Z.V. ZWALUW ´96
1
:
2
19:45 uur
STYX THE KULDIPSINGH GROUP
THE LIONS
3
:
5

Donderdag, 20 oktober 2016

21:00 uur
ALL STARS P&D GROUP
ZV. MENGAO
4
:
23

Zondag, 16 oktober 2016

17:00 uur
LENGTE BOYS
Z.V. ZWALUW ´96
4
:
7
18:15 uur
ALL STARS P&D GROUP
THE LIONS
5
:
7
19:45 uur
SV KABEL BOYZ LUNA GROUP
SV PENTAGON
11
:
0

Donderdag, 13 oktober 2016

21:00 uur
STYX THE KULDIPSINGH GROUP
ZV. MENGAO
3
:
2

Zondag, 02 oktober 2016

15:45 uur
SV PENTAGON
ALL STARS P&D GROUP
0
:
4
17:00 uur
THE LIONS
LENGTE BOYS
6
:
4
18:15 uur
STYX THE KULDIPSINGH GROUP
Z.V. ZWALUW ´96
6
:
2
19:45 uur
SV KABEL BOYZ LUNA GROUP
ZV. MENGAO
5
:
3

Donderdag, 29 september 2016

21:00 uur
LENGTE BOYS
STYX THE KULDIPSINGH GROUP
3
:
8

Zondag, 25 september 2016

17:00 uur
THE LIONS
Z.V. ZWALUW ´96
8
:
5
18:15 uur
SV PENTAGON
ZV. MENGAO
5
:
16
19:45 uur
ALL STARS P&D GROUP
SV KABEL BOYZ LUNA GROUP
4
:
5

Donderdag, 22 september 2016

21:00 uur
THE LIONS
ZV. MENGAO
2
:
7

Zondag, 18 september 2016

17:00 uur
SV KABEL BOYZ LUNA GROUP
LENGTE BOYS
15
:
4
19:45 uur
STYX THE KULDIPSINGH GROUP
SV PENTAGON
9
:
3

Donderdag, 15 september 2016

21:00 uur
THE LIONS
SV KABEL BOYZ LUNA GROUP
8
:
6

Zondag, 11 september 2016

17:00 uur
Z.V. ZWALUW ´96
SV PENTAGON
1
:
1
18:15 uur
LENGTE BOYS
ZV. MENGAO
2
:
14
19:45 uur
STYX THE KULDIPSINGH GROUP
ALL STARS P&D GROUP
11
:
3

Donderdag, 01 september 2016

21:00 uur
SV KABEL BOYZ LUNA GROUP
STYX THE KULDIPSINGH GROUP
2
:
7

Zondag, 28 augustus 2016

15:00 uur
THE LIONS
SV PENTAGON
4
:
6
16:30 uur
LENGTE BOYS
ALL STARS P&D GROUP
4
:
5
18:00 uur
ZV. MENGAO
Z.V. ZWALUW ´96
7
:
2

Donderdag, 25 augustus 2016

20:45 uur
ZV. MENGAO
ALL STARS P&D GROUP
5
:
1

Zondag, 21 augustus 2016

17:00 uur
LENGTE BOYS
SV PENTAGON
3
:
3
18:15 uur
Z.V. ZWALUW ´96
SV KABEL BOYZ LUNA GROUP
0
:
7
19:45 uur
THE LIONS
STYX THE KULDIPSINGH GROUP
8
:
9

Donderdag, 18 augustus 2016

21:00 uur
THE LIONS
ALL STARS P&D GROUP
7
:
4

Zondag, 14 augustus 2016

17:00 uur
Z.V. ZWALUW ´96
LENGTE BOYS
4
:
3
18:15 uur
SV PENTAGON
SV KABEL BOYZ LUNA GROUP
5
:
4
19:45 uur
ZV. MENGAO
STYX THE KULDIPSINGH GROUP
2
:
10

Donderdag, 28 juli 2016

21:00 uur
ZV. MENGAO
SV KABEL BOYZ – LUNA GROUP
2
:
5

Zondag, 24 juli 2016

17:00 uur
LENGTE BOYS
THE LIONS
3
:
8
18:15 uur
ALL STARS P&D GROUP
SV PENTAGON
4
:
4
19:45 uur
Z.V. ZWALUW ´96
STYX THE KULDIPSINGH GROUP
1
:
5

Donderdag, 21 juli 2016

21:00 uur
STYX THE KULDIPSINGH GROUP
LENGTE BOYS
18
:
4

Zondag, 17 juli 2016

17:00 uur
Z.V. ZWALUW ´96
THE LIONS
2
:
4
18:15 uur
ZV. MENGAO
SV PENTAGON
8
:
2
19:45 uur
SV KABEL BOYZ LUNA GROUP
ALL STARS P&D GROUP
5
:
5

Donderdag, 14 juli 2016

21:00 uur
ZV. MENGAO
THE LIONS
4
:
10

Zondag, 10 juli 2016

17:00 uur
LENGTE BOYS
SV KABEL BOYZ LUNA GROUP
2
:
11
18:15 uur
SV PENTAGON
STYX THE KULDIPSINGH GROUP
5
:
7
19:45 uur
ALL STARS P&D GROUP
Z.V. ZWALUW ´96
3
:
3

Donderdag, 07 juli 2016

20:30 uur
ALL STARS P&D GROUP
STYX THE KULDIPSINGH GROUP
2
:
9

Zondag, 03 juli 2016

17:00 uur
SV PENTAGON
Z.V. ZWALUW ´96
2
:
2
18:15 uur
ZV. MENGAO
LENGTE BOYS
6
:
1
19:45 uur
SV KABEL BOYZ LUNA GROUP
THE LIONS
5
:
2

Zondag, 26 juni 2016

15:30 uur
SV PENTAGON
THE LIONS
4
:
3
17:00 uur
Z.V. ZWALUW ´96
ZV. MENGAO
3
:
7
18:30 uur
ALL STARS P&D GROUP
LENGTE BOYS
7
:
3
20:00 uur
STYX THE KULDIPSINGH GROUP
SV KABEL BOYZ LUNA GROUP
5
:
3

Donderdag, 23 juni 2016

21:00 uur
ALL STARS P&D GROUP
ZV. MENGAO
2
:
5

Zondag, 19 juni 2016

17:00 uur
SV PENTAGON
LENGTE BOYS
7
:
4
18:30 uur
SV KABEL BOYZ LUNA GROUP
Z.V. ZWALUW ´96
5
:
3
20:00 uur
STYX THE KULDIPSINGH GROUP
THE LIONS
6
:
6

Donderdag, 16 juni 2016

20:00 uur
LENGTE BOYS
Z.V. ZWALUW ´96
2
:
5
21:00 uur
STYX THE KULDIPSINGH GROUP
ZV. MENGAO
4
:
1

Donderdag, 09 juni 2016

20:00 uur
SV KABEL BOYZ LUNA GROUP
SV PENTAGON
2
:
0
21:00 uur
ALL STARS P&D GROUP
THE LIONS
3
:
6

Zondag, 05 juni 2016

18:30 uur
SV PENTAGON
ALL STARS P&D GROUP
4
:
8
20:00 uur
STYX THE KULDIPSINGH GROUP
Z.V. ZWALUW ´96
7
:
2

Donderdag, 02 juni 2016

20:00 uur
THE LIONS
LENGTE BOYS
4
:
4
21:00 uur
SV KABEL BOYZ LUNA GROUP
ZV. MENGAO
3
:
4

Zondag, 29 mei 2016

16:30 uur
THE LIONS
Z.V. ZWALUW ´96
3
:
3
17:45 uur
LENGTE BOYS
STYX THE KULDIPSINGH GROUP
3
:
12
19:00 uur
SV PENTAGON
ZV. MENGAO
5
:
8
20:15 uur
ALL STARS P&D GROUP
SV KABEL BOYZ LUNA GROUP
4
:
5

Zondag, 22 mei 2016

16:30 uur
Z.V. ZWALUW ´96
ALL STARS P&D GROUP
2
:
7
17:45 uur
SV KABEL BOYZ LUNA GROUP
LENGTE BOYS
6
:
5
18:45 uur
THE LIONS
ZV. MENGAO
4
:
4
20:00 uur
STYX THE KULDIPSINGH GROUP
SV PENTAGON
5
:
3

Donderdag, 19 mei 2016

20:00 uur
Z.V. ZWALUW ´96
SV PENTAGON
1
:
0
21:00 uur
LENGTE BOYS
ZV. MENGAO
3
:
8

Zondag, 15 mei 2016

18:45 uur
THE LIONS
SV KABEL BOYZ LUNA GROUP
5
:
1
20:00 uur
STYX THE KULDIPSINGH GROUP
ALL STARS P&D GROUP
5
:
1

Stand

Nr. Team
Gespeeld
Winst Gelijk Verloren
Punten
1. Styx The Kuldipsingh Group
21
19
1
1
58
2. ZV. Mengao
21
14
1
6
43
3. The Lions
21
12
4
5
40
4. SV Kabel Boyz Luna Group
21
12
1
8
37
5. Z.V. Zwaluw ´96
21
6
4
11
22
6. SV Pentagon
21
5
4
12
19
7. All Stars P&D Group
21
6
3
12
21 (-4)
8. Lengte Boys
21
0
2
19
2

Competitie 2015
Competitie 2014
Competitie 2013
Competitie 2012
Competitie 2011