Kuldipsingh Futsal Playoff 2016

Hoofdklasse

Eindstand algemene ronde:

1. Styx The Kuldipsingh Group
2. ZV. Mengao
3. The Lions
4. SV Kabel Boyz Luna Group

Schema Playoffs:

17-11-2016: The Lions – SV Kabel Boyz Luna Group: 6 – 7 (seriestand: 0-1)
20-11-2016: Styx The Kuldipsingh Group – ZV. Mengao: 6 – 3 (seriestand: 1-0)
23-11-2016: SV Kabel Boyz Luna Group – The Lions: 7 – 3 (seriestand: 2-0)
23-11-2016: ZV. Mengao – Styx The Kuldipsingh Group: 9 – 8, na penalties (seriestand: 1-1)
27-11-2016: Styx The Kuldipsingh Group – ZV. Mengao: 3 – 6 (seriestand: 1-2)

Herkansing:

01-12-2016: Styx The Kuldipsingh Group – SV Kabel Boyz Luna Group: 7 – 6, na verlenging (seriestand: 1-0)
04-12-2016: SV Kabel Boyz Luna Group – Styx The Kuldipsingh Group: 3 – 8 (seriestand: 0-2)

FINALE:

11-12-2016: ZV. Mengao – Styx The Kuldipsingh Group: 4 – 6 (seriestand: 0 – 1)
15-12-2016: Styx The Kuldipsingh Group – ZV. Mengao: 7 – 3 (seriestand: 2 – 0)

Styx Kampioen

Eersteklasse

Eindstand algemene ronde:

1. SV Kabel Boyz Luna Group 2
2. Silent
3. S.V. De Vuist
4. ZV. Interbom

Schema Playoffs:

17-11-2016: SV Kabel Boyz Luna Group 2 – Silent: 2 – 1 (seriestand: 1-0)
20-11-2016: S.V. De Vuist – ZV. Interbom: 3 – 4 (seriestand: 0-1)
23-11-2016: Silent – SV Kabel Boyz Luna Group 2: 3 – 4 (seriestand: 0-2)
27-11-2016: ZV. Interbom – S.V. De Vuist: 3 – 4, na verlenging (seriestand: 1-1)
30-11-2016: S.V. De Vuist – ZV. Interbom: 8 – 4 (seriestand: 2-1)

Herkansing:

04-12-2016: Silent – S.V. De Vuist: 1 – 6 (seriestand: 0-1)
08-12-2016: S.V. De Vuist – Silent: 3 – 4 (seriestand: 1 – 1)
11-12-2016: Silent – S.V. De Vuist: 4 – 2 (seriestand: 2-1)

FINALE:

15-12-2016: SV Kabel Boyz Luna Group 2 – Silent: 3 – 6 (seriestand: 0 – 1)
18-12-2016: Silent – SV Kabel Boyz Luna Group 2: 4 – 6 (seriestand: 1 – 1)
21-12-2016: SV Kabel Boyz Luna Group 2 – Silent: 9 – 11 (seriestand: 1 – 2)

Silent Kampioen

Tweedeklasse

Eindstand algemene ronde:

1. All Stars
2. Forca 16
3. ZVV Kismet
4. F.C.B.

Schema Playoffs:

17-11-2016: All Stars – Forca 16: 4 – 5 (seriestand: 0-1)
20-11-2016: ZVV Kismet – F.C.B.: 0 – 3 (seriestand: 0-1)
24-11-2016: Forca 16 – All Stars: 1 – 5 (seriestand: 1-1)
24-11-2016: F.C.B. – ZVV Kismet: 10 – 0 (seriestand: 2-0)
27-11-2016: All Stars – Forca 16: 8 – 4 (seriestand: 2-1)

Herkansing:

01-12-2016: Forca 16 – F.C.B.: 1 – 4 (seriestand: 0-1)
04-12-2016: F.C.B. – Forca 16: 5 -4 (seriestand: 2-0)

FINALE:

11-12-2016: All Stars – F.C.B.: 6 – 3 (seriestand: 1 – 0)
14-12-2016: F.C.B. – All Stars: 1 – 3 (seriestand: 0 – 2)

All Stars Kampioen

Derdeklasse

Eindstand algemene ronde:

1. Stibula
2. Styx MN Car Center
3. SCSV Barka
4. SV Pentagon 3

Schema Playoffs:

20-11-2016: SCSV Barka – SV Pentagon 3: 7 – 6 (seriestand: 1-0)
20-11-2016: Stibula – Styx MN Car Center: 3 – 4 (seriestand: 0-1)
24-11-2016: SV Pentagon 3 – SCSV Barka: 6 – 8 (seriestand: 0-2)
24-11-2016: Styx MN Car Center – Stibula: 1 – 5 (seriestand: 1-1)
27-11-2016: Stibula – Styx MN Car Center: 6 – 1 (seriestand: 2-1)

Herkansing:

01-12-2016: Styx MN Car Center – SCSV Barka: 2 – 10 (seriestand: 0-1)
04-12-2016: SCSV Barka – Styx MN Car Center: 5 – 4 (seriestand: 2-0)

FINALE:

11-12-2016: Stibula – SCSV Barka: 4 – 7 (seriestand: 0 – 1)
14-12-2016: SCSV Barka – Stibula: 8 – 5 (seriestand: 2 – 0)

Barka Kampioen