Kuldipsingh Futsal Play Off 2016

De Kuldipsingh Futsal Play Off 2016 gaat op donderdag 17 november van start in de Anthony Nesty Sporthal.

_MG_1970Er zal weer gestreden worden in de verschillende klassen bij de Surinaamse Zaalvoetbal Bond. Het zal allemaal weer een waar spektakel worden met zaalvoetbal op hoog niveau. Kom dit alles meemaken voor maar slechts SRD 10,- per wedstrijddag.

Ook dit jaar zijn er heel veel prijzen te winnen voor de fans z.a. beltegoed van Telesur, waardebonnen van TBL, waardebonnen van Burger King, drankpakketten met Gatorade, Pepsi en Diamond Blue, unieke Gadgets en give aways van Parbo Bier en Kuldipsingh!

Games waaraan men kan meedoen zijn o.a. de Fans Player of The Year actie, de Show Ur Colors Selfie actie (speciaal voor dames), de Skills Challenge en de SMS Actie.

De volgende ploegen hebben zich dit jaar geplaatst voor de play off:

Hoofdklasse:
Styx The Kuldipsingh Group, ZV. Mengao, The Lions en SV Kabel Boyz Luna Group.

Eersteklasse:
SV Kabel Boyz Luna Group 2, Silent, S.V. De Vuist en ZV. Interbom.

Tweedeklasse:
All Stars, Forca 16, ZVV Kismet en F.C.B.

Derdeklasse:
Stibula, Styx MN Car Center, SCSV Barka en Pentagon 3.

Zal het lukken aan Styx The Kuldipsingh Group om voor het derde jaar op rij Futsal Kampioen te worden van Suriname?

Volg ons onze  FB pagina voor meer updates over de playoffs en promoties!

De Teams in de Hoofdklasse:

Styx The Kuldipsingh Group
ZV. Mengao
The Lions
SV Kabel Boyz Luna Group
Spelers
Spelers
Spelers
Spelers
CARVALHO IZAAC
CIRILO DA COSTA LUCAS
DA SILVA LEANDRO
DA SILVA PEREIRA
DANKOI JOHANNES
DE OLIVEIRA BRITO
DOESBURG NAZARIO
EMANUELSON ROCHE
HASSELNOOK SERGE
JAWAHIR ROHIT
JOMENA ROMEO
KHOEN KHOEN JOEL
LIMON EMILIO
MOHANLAL PAWAN
NIBTE ALBERT
PINAS VITORINO
REMAK MITCHELL
REMAK URVIN
RIJSSEL STEFANO
URALIMA SIEGFRIED
VINISIE VAHID
WALKER VIRBIAN
ALLEYNE GIOVANNI
ALOEMA RONNY
ETNEL VERNON
FISCHER JURGEN
HARDERWIJK MIQUEL
HARDJOPAWIRO RANDALL
HUISWOUD OBRENDO
KASTADI SILVIO
KWASIE RINALDO
PAIVA AILTON
PAIVA FERREIRA
PALHETA WALDENIR
PLEIN RAYN
RAMOS BARROS
RENFRUM SULLIVAN
RIGTERS GREGORY
SASTROMEDJO VANGELLINO
SORDJO GARY
SORDJO GUILLERMO
VAN DIJK FABIAN
VAN DIJK GERMAINE
WAAL GIOVANNY
AALSE SERGIO
ADIPI RIVANO
BASEDIE ALWIN
BHOI GORGIO
BODJI VIOLA
CEDER MENGALFIO
CEDER RENATO
ESPERANCE EVANI
FILE CLEANDRO
FORD MELVIN
HOMOET MAGILL
HOMOET TOSHIRO
JOEKOE DENILSON
KANALI SEVERIO
KARTOMENAWI ERNESTO
MAATRIJK GILLIAN
MISIDJANG OLVIDO
POKIE GREGORY
RENFRUM LEROY
STELLA DELANO
ADAMS IKE
BLIJD ANTHONY
DA SILVA CUNHA
DA SILVA RICARDO
DARSON SERGIO
EL ALLOUCHI NAJIB
FINKIE ALFREDO
FONKEL ALFREDO
HERKUL LUCIANO
KARIM BALI
KISOOR MITCHELL
KOHINOR CLAIDEL
MONSANTO KEVIN
PANDOOI KEVIN
PRANAWARE VALENTINO
STEKKEL ROMANO
VALLEI JURMEN
VLIJTER YFFES
WEEWEE VALERIO
WISSE URVIN
ZOUTHANE ADIL

Kuldipsingh Futsal Play Off Uitslagen

Hoofdklasse

Eindstand algemene ronde:

1. Styx The Kuldipsingh Group
2. ZV. Mengao
3. The Lions
4. SV Kabel Boyz Luna Group

Schema Playoffs:

17-11-2016: The Lions – SV Kabel Boyz Luna Group: 6 – 7 (seriestand: 0-1)
20-11-2016: Styx The Kuldipsingh Group – ZV. Mengao: 6 – 3 (seriestand: 1-0)
23-11-2016: SV Kabel Boyz Luna Group – The Lions: 7 – 3 (seriestand: 2-0)
23-11-2016: ZV. Mengao – Styx The Kuldipsingh Group: 9 – 8, na penalties (seriestand: 1-1)
27-11-2016: Styx The Kuldipsingh Group – ZV. Mengao: 3 – 6 (seriestand: 1-2)

Herkansing:

01-12-2016: Styx The Kuldipsingh Group – SV Kabel Boyz Luna Group: 7 – 6, na verlenging (seriestand: 1-0)
04-12-2016: SV Kabel Boyz Luna Group – Styx The Kuldipsingh Group: 3 – 8 (seriestand: 0-2)

FINALE:

11-12-2016: ZV. Mengao – Styx The Kuldipsingh Group: 4 – 6 (seriestand: 0 – 1)
15-12-2016: Styx The Kuldipsingh Group – ZV. Mengao: 7 – 3 (seriestand: 2 – 0)

Styx Kampioen

Eersteklasse

Eindstand algemene ronde:

1. SV Kabel Boyz Luna Group 2
2. Silent
3. S.V. De Vuist
4. ZV. Interbom

Schema Playoffs:

17-11-2016: SV Kabel Boyz Luna Group 2 – Silent: 2 – 1 (seriestand: 1-0)
20-11-2016: S.V. De Vuist – ZV. Interbom: 3 – 4 (seriestand: 0-1)
23-11-2016: Silent – SV Kabel Boyz Luna Group 2: 3 – 4 (seriestand: 0-2)
27-11-2016: ZV. Interbom – S.V. De Vuist: 3 – 4, na verlenging (seriestand: 1-1)
30-11-2016: S.V. De Vuist – ZV. Interbom: 8 – 4 (seriestand: 2-1)

Herkansing:

04-12-2016: Silent – S.V. De Vuist: 1 – 6 (seriestand: 0-1)
08-12-2016: S.V. De Vuist – Silent: 3 – 4 (seriestand: 1 – 1)
11-12-2016: Silent – S.V. De Vuist: 4 – 2 (seriestand: 2-1)

FINALE:

15-12-2016: SV Kabel Boyz Luna Group 2 – Silent: 3 – 6 (seriestand: 0 – 1)
18-12-2016: Silent – SV Kabel Boyz Luna Group 2: 4 – 6 (seriestand: 1 – 1)
21-12-2016: SV Kabel Boyz Luna Group 2 – Silent: 9 – 11 (seriestand: 1 – 2)

Silent Kampioen

Tweedeklasse

Eindstand algemene ronde:

1. All Stars
2. Forca 16
3. ZVV Kismet
4. F.C.B.

Schema Playoffs:

17-11-2016: All Stars – Forca 16: 4 – 5 (seriestand: 0-1)
20-11-2016: ZVV Kismet – F.C.B.: 0 – 3 (seriestand: 0-1)
24-11-2016: Forca 16 – All Stars: 1 – 5 (seriestand: 1-1)
24-11-2016: F.C.B. – ZVV Kismet: 10 – 0 (seriestand: 2-0)
27-11-2016: All Stars – Forca 16: 8 – 4 (seriestand: 2-1)

Herkansing:

01-12-2016: Forca 16 – F.C.B.: 1 – 4 (seriestand: 0-1)
04-12-2016: F.C.B. – Forca 16: 5 -4 (seriestand: 2-0)

FINALE:

11-12-2016: All Stars – F.C.B.: 6 – 3 (seriestand: 1 – 0)
14-12-2016: F.C.B. – All Stars: 1 – 3 (seriestand: 0 – 2)

All Stars Kampioen

Derdeklasse

Eindstand algemene ronde:

1. Stibula
2. Styx MN Car Center
3. SCSV Barka
4. SV Pentagon 3

Schema Playoffs:

20-11-2016: SCSV Barka – SV Pentagon 3: 7 – 6 (seriestand: 1-0)
20-11-2016: Stibula – Styx MN Car Center: 3 – 4 (seriestand: 0-1)
24-11-2016: SV Pentagon 3 – SCSV Barka: 6 – 8 (seriestand: 0-2)
24-11-2016: Styx MN Car Center – Stibula: 1 – 5 (seriestand: 1-1)
27-11-2016: Stibula – Styx MN Car Center: 6 – 1 (seriestand: 2-1)

Herkansing:

01-12-2016: Styx MN Car Center – SCSV Barka: 2 – 10 (seriestand: 0-1)
04-12-2016: SCSV Barka – Styx MN Car Center: 5 – 4 (seriestand: 2-0)

FINALE:

11-12-2016: Stibula – SCSV Barka: 4 – 7 (seriestand: 0 – 1)
14-12-2016: SCSV Barka – Stibula: 8 – 5 (seriestand: 2 – 0)

Barka Kampioen

match

rank

topscorer

itrendzz telesur assuria
diamond-blue radlr kuldipsingh
logo-addictive-beauty tbl-logo BK_Logo-CMYK-60mm_L-4