KG-TCL Futsal Playoff 2014

Hoofdklasse

Eindstand algemene ronde:

1. The lions
2. Styx
3. Inter Nacional
4. Mengao

Schema Playoffs:

13-11-2014: Internacional – Mengao: 6 – 3(seriestand: 1-0)
16-11-2014: The lions – Styx: 2 – 3 (seriestand: 0-1)
19-11-2014: Mengao – Internacional: 3 – 2 (seriestand: 1-1)
20-11-2014: Styx – The lions: 1 – 3 (seriestand: 1-1)
23-11-2014: Internacional – Mengao: 7 – 4 (seriestand: 2-1)
23-11-2014: The lions – Styx: 6 – 5 (seriestand: 2-1)

26-11-2014: Styx – Internacional: 5 – 2 (seriestand: 1-0)
30-11-2014: Internacional – Styx: 2 – 3 (seriestand: 0-2)

FINALE:
07-12-2014: The lions – Styx: 0 – 4 (seriestand: 0-1)
11-12-2014: Styx – The lions: 4 – 2 (seriestand: 2-0)

STYX FUTSAL KAMPIOEN

Eersteklasse

Eindstand algemene ronde:

1. Exces
2. Kabel Boyz
3. Pentagon
4. De Vuist

Schema Playoffs:

13-11-2014: Exces – Kabel Boyz: 6 – 5 (seriestand: 1-0)
16-11-2014: Pentagon – De Vuist: 0 – 3 (seriestand: 0-1)
19-11-2014: Kabel Boyz – Exces: 3 – 2 (seriestand: 1-1)
20-11-2014: De Vuist – Pentagon: 1 – 4 (seriestand: 1-1)
23-11-2014: Pentagon – De Vuist: 7 – 5 (seriestand: 2-1)
23-11-2014: Exces – Kabel Boyz: 13 – 1 (seriestand: 2-1)

26-11-2014: Kabel Boyz – Pentagon: 10 – 8 (seriestand 1-0)
30-11-2014: Pentagon – Kabel Boyz: 3 – 2 (seriestand 1-1)
04-12-2014: Kabel Boyz – Pentagon: 3 – 2 (seriestand 2-1)

FINALE:
07-12-2014: Exces– Kabel Boyz: 3 – 2 (seriestand: 1-0)
11-12-2014: Kabel Boyz – Exces: 5 – 4 (seriestand: 1-1)
13-12-2014: Exces- Kabel Boyz: 2 – 3 (seriestand: 1-2)

KABEL BOYZ FUTSAL KAMPIOEN

Tweedeklasse

Eindstand algemene ronde:

1. Rising Stars
2. Tam Tam
3. Scorpio
4. Inter Five

Schema Playoffs:

13-11-2014: Scorpio- Inter-Five: 3 – 6 (seriestand: 0-1)
16-11-2014: Rising Stars – Tam Tam: 6 – 3 (seriestand: 1-0)
19-11-2014: Inter-Five – Scorpio: 9 – 3 (seriestand: 2-0)
20-11-2014: Tam Tam – Rising Stars: 4 – 8 (seriestand: 0-2)

26-11-2014: Tam Tam – Inter-Five: 1 – 7 (seriestand: 0-1)
30-11-2014: Inter-Five – Tam Tam: 5 – 7 (seriestand: 1-1)
04-12-2014: Tam Tam – Inter-Five: 5 – 7 (seriestand: 1-2)

FINALE:
07-12-2014: Rising Stars – Inter-Five: 8 – 9 (seriestand: 0-1)
11-12-2014: Inter-Five – Rising Stars: 4 – 3 (seriestand: 2-0)

INTER FIVE FUTSAL KAMPIOEN

Veteranenklasse

Eindstand algemene ronde:

1. Styx M&N
2. Wasgo
3. Djogo
4. Barka

Schema Playoffs:

18-11-2014: Djogo – Barka: 6 – 5 (seriestand: 1-0)
18-11-2014: Styx M&N – Wasgo: 4 – 5 (seriestand: 0-1)
22-11-2014: Barka – Djogo: 5 – 4 (seriestand: 1-1)
22-11-2014: Wasgo – Styx M&N: 3 – 4 (seriestand: 1-1)
23-11-2014: Djogo – Barka: 1 – 2 (seriestand: 1-2)
23-11-2014: Styx M&N – Wasgo: 4 – 5 (seriestand: 1-2)

29-11-2014: Styx M&N – Barka: 8 – 7 (seriestand: 1-0)
03-12-2014: Barka – Styx M&N: 8 – 3 (seriestand: 1-1)
06-12-2014: Styx M&N – Barka: 6 – 7 (seriestand: 1-2)

FINALE:
10-12-2014: Wasgo – Barka: 6 – 5 (seriestand: 1-0)
13-12-2014: Barka – Wasgo: 0 – 5 (seriestand: 0-2)

WASGO FUTSAL KAMPIOEN