Eersteklasse 2013

Eerste ronde 2013
Competitie 2012
Competitie 2011

Uitslagen

Donderdag, 31 oktober 2013

18:00 uur
SV. PENTAGON
Z.V. INTER JAKIN
3
:
3

Zondag, 27 oktober 2013

13:15 uur
ZV. INTER BOM
SC. SCORPIO
6
:
6
14:15 uur
S.V. ORKAAN
FC SELECAO
:
Selecao niet verschenen.
Selecao krijgt 1 punt in
mindering + een boete.
Wedstrijd wordt opnieuw
geprogrammeerd.
15:30 uur
ZV PALO
FIVE STARS F.C.
3
:
2
16:30 uur
Z.V. ZWALUW’96
SV. PENTAGON
6
:
5
17:45 uur
LENGTE BOYS
S.V.SAOENA
7
:
2

Zondag, 20 oktober 2013

15:30 uur
SC. SCORPIO
ZV PALO
4
:
14
16:30 uur
FC SELECAO
ZV. INTER BOM
3
:
4
17:45 uur
S.V.SAOENA
S.V. ORKAAN
3
:
5

Zaterdag, 19 oktober 2013

17:00 uur
Z.V. INTER JAKIN
Z.V. ZWALUW’96
7
:
2
18:15 uur
FIVE STARS F.C.
LENGTE BOYS
0
:
6

Donderdag, 17 oktober 2013

19:00 uur
ZV PALO
FC SELECAO
4
:
3

Zaterdag, 12 oktober 2013

20:30 uur
S.V. ORKAAN
FIVE STARS F.C.
5
:
7

Zondag, 06 oktober 2013

15:30 uur
S.V. ORKAAN
SC. SCORPIO
5
:
1
16:30 uur
ZV. INTER BOM
S.V.SAOENA
5
:
4
17:45 uur
LENGTE BOYS
Z.V. ZWALUW’96
7
:
4

Zaterdag, 05 oktober 2013

20:30 uur
ZV PALO
Z.V. INTER JAKIN
5
:
6

Donderdag, 03 oktober 2013

18:00 uur
Z.V. ZWALUW’96
ZV. INTER BOM
4
:
6
19:00 uur
SC. SCORPIO
SV. PENTAGON
4
:
6

Zondag, 29 september 2013

15:30 uur
SV. PENTAGON
FC SELECAO
5
:
5
16:30 uur
SC. SCORPIO
LENGTE BOYS
2
:
9
17:45 uur
FIVE STARS F.C.
S.V.SAOENA
7
:
3

Zaterdag, 28 september 2013

21:00 uur
Z.V. INTER JAKIN
S.V. ORKAAN
6
:
2

Donderdag, 26 september 2013

19:00 uur
ZV PALO
Z.V. ZWALUW’96
7
:
2
20:00 uur
SC. SCORPIO
FIVE STARS F.C.
4
:
7

Zondag, 22 september 2013

16:30 uur
LENGTE BOYS
FC SELECAO
7
:
7
17:45 uur
FIVE STARS F.C.
SV. PENTAGON
7
:
5

Zaterdag, 21 september 2013

20:00 uur
S.V.SAOENA
Z.V. INTER JAKIN
1
:
5
21:00 uur
S.V. ORKAAN
Z.V. ZWALUW’96
3
:
3

Woensdag, 18 september 2013

19:00 uur
FC SELECAO
FIVE STARS F.C.
4
:
3
20:00 uur
ZV. INTER BOM
SV. PENTAGON
4
:
5

Zondag, 15 september 2013

15:30 uur
Z.V. INTER JAKIN
SC. SCORPIO
7
:
1
16:30 uur
FC SELECAO
S.V.SAOENA
5
:
8
17:45 uur
Z.V. ZWALUW’96
FIVE STARS F.C.
1
:
4

Zaterdag, 14 september 2013

20:00 uur
ZV PALO
ZV. INTER BOM
1
:
3
21:00 uur
SV. PENTAGON
LENGTE BOYS
1
:
2

Donderdag, 12 september 2013

19:00 uur
FC SELECAO
Z.V. INTER JAKIN
7
:
3
20:00 uur
Z.V. ZWALUW’96
S.V.SAOENA
3
:
0

Zondag, 08 september 2013

15:30 uur
S.V. ORKAAN
ZV. INTER BOM
4
:
4
16:30 uur
LENGTE BOYS
ZV PALO
5
:
2
17:45 uur
Z.V. INTER JAKIN
FIVE STARS F.C.
1
:
9

Woensdag, 04 september 2013

19:00 uur
Z.V. ZWALUW’96
SC. SCORPIO
3
:
3
20:00 uur
ZV. INTER BOM
LENGTE BOYS
7
:
5

Zondag, 01 september 2013

15:30 uur
ZV PALO
S.V.SAOENA
4
:
2
16:30 uur
SV. PENTAGON
S.V. ORKAAN
2
:
7
17:45 uur
FIVE STARS F.C.
ZV. INTER BOM
5
:
7

Donderdag, 29 augustus 2013

19:00 uur
ZV PALO
SV. PENTAGON
3
:
2

Woensdag, 28 augustus 2013

19:00 uur
ZV. INTER BOM
Z.V. INTER JAKIN
1
:
5
20:00 uur
LENGTE BOYS
S.V. ORKAAN
5
:
2

Zondag, 25 augustus 2013

17:45 uur
S.V.SAOENA
SC. SCORPIO
4
:
6
18:45 uur
FC SELECAO
Z.V. ZWALUW’96
8
:
9

Zondag, 18 augustus 2013

14:15 uur
S.V. ORKAAN
ZV PALO
4
:
5
15:30 uur
SC. SCORPIO
FC SELECAO
2
:
7
16:30 uur
SV. PENTAGON
S.V.SAOENA
7
:
1
17:45 uur
LENGTE BOYS
Z.V. INTER JAKIN
4
:
3

Stand

Nr. Team
Gespeeld
Winst Gelijk Verloren
Punten
1. Lengte Boys
20
15
3
2
48
2. Five Stars F.C.
20
16
0
4
48
3. ZV.Inter-Bom
20
12
2
6
38
4. ZV. Palo
20
11
0
9
33
5. ZV. Inter Jakin
20
9
5
6
32
6. SV. Orkaan
20
9
4
7
31
7. SV. Pentagon
20
8
5
7
29
8. F.C. Sele├žao
20
6
4
10
21(-1)
9. Z.V. Zwaluw’96
20
5
4
11
19
10. SC. Scorpio
20
2
2
16
8
11 S.V. Saoena
20
2
1
17
7