Djojo Bedrijven Groep Futsal Playoff 2018

Hoofdklasse

Eindstand algemene ronde:

1. Styx The Kuldipsingh Group
2. ZV Mengao
3. ZV All Stars
4. FCB

Schema Playoff:

18-11-2018: ZV All Stars – FCB: 4 – 5 na verlenging  (Seriestand  0 – 1 )
18-11-2018: Styx The Kuldipsingh Group – ZV Mengao: 7 – 8 na penalty  (Seriestand  0 – 1 )

20-11-2018: FCB – ZV All Stars: 5 – 3 (Seriestand 2 – 0 )
FCB plaatst zich voor de Herkansing.

21-11-2018: ZV Mengao – Styx The Kuldipsingh Group: 4 – 6  ( Seriestand 1 – 1 )

24-11-2018: Styx The Kuldipsingh Group – ZV Mengao: 3 – 2  (Seriestand  2 – 1 )                             Styx The Kuldipsingh Group plaatst zich voor de Finale.
ZV Mengao zal Herkansingswedstrijden spelen.

Herkansing

27-11-2018: ZV Mengao – FCB: 8 – 4  (Seriestand 1 – 0 )

29-11-2018: FCB – ZV Mengao: 3 – 9  ( Seriestand  0 – 2 )
ZV Mengao plaatst zich voor de Finale.

Finale

3-12-2018: Styx The Kuldipsingh Group – ZV Mengao: 2 – 11  (Seriestand 0 – 1 )

5-12-2018: ZV Mengao – Styx The Kuldipsingh Group: 1 – 4 (Seriestand 1 – 1 )

Eersteklasse

Eindstand algemene ronde:

1. Styx MN Car Center
2. FCB 2
3. ZVV Kismet
4. Djogo 2000

Schema Playoff:

18-11-2018: ZVV Kismet – Djogo 2000: 3 – 1  ( Seriestand  1 – 0 )
18-11-2018: Styx MN Car Center – FCB 2: 7 – 2  (Seriestand  1 – 0 )

20-11-2018: FCB 2 – Styx MN Car Center: 0 – 7  (Seriestand 0 – 2 )
Styx MN Car Center plaatst zich voor de Finale.
FCB 2 zal Herkansing spelen.

21-11-2018: Djogo 2000 – ZVV Kismet: 2 – 7  (Seriestand 0 – 2 )
ZVV Kismet plaatst zich voor de Herkansing.

Herkansing

27-11-2018: FCB 2 – ZVV Kismet: 4 – 3  (Seriestand 1 – 0 )

29-11-2018: ZVV Kismet – FCB 2: 7 – 1 ( Seriestand 1 – 1 )

1-12-2018: FCB 2 – ZVV Kismet: 4 – 8 na verlenging  (Seriestand 1 – 2 )
ZVV Kismet plaatst zich voor de Finale.

Finale

3-12-2018: Styx MN Car Center – ZVV Kismet: 2 – 1  (Seriestand 1 – 0 )

5-12-2018: ZVV Kismet – Styx MN Car Center: 2 – 3  (Seriestand 0 – 2 )
Styx MN Car Center Kampioen Eerste Klasse
ZVV Kismet Semi-Kampioen Eerste Klasse

Tweedeklasse

Eindstand algemene ronde:

1. SV Brodas
2. FC Fire Fighters
3. Parkeerboys
4. ZV Zwaluw ’96 2

Schema Playoff:

18-11-2018: Parkeerboys – ZV Zwaluw ’96 2: 6 – 2  (Seriestand  1 – 0 )
18-11-2018: SV Brodas – FC Fire Fighters: 3 – 6  (Seriestand 0 – 1 )

20-11-2018: ZV Zwaluw ’96 2 – Parkeerboys: 5 – 3  (Seriestand 1 – 1 )

21-11-2018: FC Fire Fighters – SV Brodas: 4 – 3 na penalty (Seriestand 2 – 0 )
FC Fire Fighters plaatst zich voor de Finale.
SV Brodas zal Herkansing spelen.

24-11-2018: Parkeerboys – ZV Zwaluw ’96 2: 8 – 6 na verlenging (Seriestand 2 – 1 )                        Parkeerboys plaatst zich voor de Herkansing.

Herkansing

27-11-2018: SV Brodas – Parkeerboys: 2 – 1  (Seriestand 1 – 0 )

18-11-2018: Parkeerboys – SV Brodas: 0 – 4  ( Seriestand 0 – 2 )
SV Brodas plaatst zich voor de Finale.

Finale

3-12-2018: FC Fire Fighters – SV Brodas: 2 – 1  (Seriestand 1 – 0 )

5-12-2018: SV Brodas – FC Fire Fighters4 – 6 na verlenging  (Seriestand 0 – 2 )
FC Fire Fighters Kampioen Tweede Klasse
SV Brodas Semi-Kampioen Tweede Klasse